5 класс казахский язык.Написать про повара что он делает и какую даёт пользу,и про машинста и шахтёра.ДАЮ 18 БАЛЛОВ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Надо кого то одного!! Потому что неизвестно сколько предложений) И надо определиться................
Гость
Повар аспазшы ол әр түрлі дәмді тағамдар жасайды ,Ол тамақ пісіріп біз ол тамақты жейміз. Машинист Ол сынып қалған көлікті жөндеп адамдарды қуантады . Шахтёр ол жердің астынан көмір тауып қазады. олар болмаса үйдін іші суық болады .Пешке көмір салсақ үйіміз жылы болады .