5 класс, укр.яз 1. Прочитайте вірш. Випишіть дієслова. Змініть особові форми дієслів одного часу на форму іншого часу за зразком. Зразок. Вийшов — виходить. Тепер — лети! Із будинку вийшов хлопчик прогулятися в садку. О! З калю...
5 класс, укр.яз
1. Прочитайте вірш. Випишіть дієслова. Змініть особові форми дієслів одного часу на форму іншого часу за зразком.
Зразок. Вийшов — виходить.
Тепер — лети!
Із будинку вийшов хлопчик
прогулятися в садку.
О! З калюжі п’є горобчик, —
не хвилюйсь — я обійду.
А ще краще зупинитись —
поспішать нема куди.
Дав горобчику напитись,
усміхнувсь: тепер — лети!
2. Запишіть висловлювання, про які риси характеру хлопчика свідчить описана ситуація.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лети - Пролетів ( минулий )
Вийшов - Вийди (теперішній )
Прогулятися - Прогулявся ( минулий )
П'є - Випив ( минулий )
Не хвилюйсь - Не хвилювався (минулий )
Обійду - Обішов ( минулий )
Зупинись - Зупинюсь ( майбутній )
Поспішать - поспішав ( минулий )
Напитись - напився ( минулий )
Усміхнувсь - усміхнуся ( майбутній )
Лети - вилети ( майбутній )