5 КОРОТКИХ ПРЕДЛОЖЕНИЙ В ОТРИЦАТЕЛЬНОЙ ФОРМЕ СО СЛОВОМ НЕ

Гость
He didn't do his homework. I don't believe that I can help you It isn't a pen They won't be there She doesn't loves him Надеюсь, я так сделала Если нужен перевод, пиши :з