5. Позначте рядок, усі слова в якому — дробові числівники:А три четвертих, одна друга, половина;Б дві п'ятих, тридцять сотих, дві десяті;В чотири восьмих, чотириста два, п'ять сотих;Г п'ятеро, п'ять десятих, десять сотих.3. Поз...

5. Позначте рядок, усі слова в якому — дробові числівники: А три четвертих, одна друга, половина; Б дві п'ятих, тридцять сотих, дві десяті; В чотири восьмих, чотириста два, п'ять сотих; Г п'ятеро, п'ять десятих, десять сотих. 3. Позначте рядок, усі числівники в якому — кількісні: А вісім, восьмеро, вісім десятих; Б одинадцятеро, одинадцятий, одинадцять; В тридцять два, тридцять сотих, тридцять перший; Г сто двадцять, одна сота, сотий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 Б 3 А Швидше за все
Гость
5. Б( дві п"ятих.......) 3. А (8.....)