5 предложений что ты будешь/не будешь делать в следующее воскресенье на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
On the next Sunday i will be having a walk on the Red square On the next Sunday I will be taking part in a quest On the next Sunday I will be playing football with my friends On the next Sunday I will be returning back to Moscow On the next Sunday I will be making a project