5 предложений на казахском языке со словами, кузнечик,вспотел,пришел,давно, закричала, с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вспотел-терледі,пришел-келді,давно-баяғыда,закричала-айқайлады.
Гость
Шегіртке секіріп, шыға келгенде қорқып кеттім. Қорыққаннан қатты терледім. Еркін бүгін саяхаттан келді. Ал, Бахыт бірнеше күн бұрын келген. Ол саған неге айқайлады. Увидев выпрыгнувшего кузнечика, я испугался. До того испугался, аж вспотел. Еркин сегодня вернулся с путешествия. Бахыт вернулся давно. Она почему закричала на тебя?