5 предложений на тему "Чи потрібно зберігати пам'ятки історії та культури України ?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю,що потрібно зберігати пам'ятки історії та культури України,тому що Україну з повним правом можна віднести до країн з багатогранною і цілком унікальною культурною спадщиною- це її пам'ятки.Вони є невіддільною часткою європейського та світового культурного надбання.Тому пам'ятки потрібно зберігати.