5 простых присливьев и прыказок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прислівья  Риба шукає, де глибше, а людина — де краще. Не смійся з старих, сам такий будеш Подумай двічі, а тоді скажи слово. Краще погана дорога, ніж поганий супутник. Тихше їдеш — далі будеш. приказки  Хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається. Буде добре, як мине зле Без розуму ні сокирою рубати, ні личака в'язати. Без їжі і віл не потягне. На ситім тулубі голова стоїть прямо.
Гость
1Книга вчить - як на світі жить.2 Біда помучить - і мудрості научить.                3.Бережи книгу - джерело знань.  4.Вік живи-вік учись.   5.Хочеш більше       знати-треба менше спати. 6. Не вір словам, а вір справам. 7. Сім разів відмір, а один раз відріж. 8. Хто багато читає, той багато знає. 9. Де сила не  візьме, там розум допоможе.  10.Слово не горбець-вилетить не піймаєш.