5 речень про осінь ??????????????????????????????????????????????????

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені подобається осінь.Чому? Дерева вкриваються жовтими та багряним листям.Воно наче золото блищить на сонці.Я люблю ходити по опалому листю, слухати його шурхіт.Ще мені подобається осіннє повітря.Воно таке чисте, прозоре, прохолодне.У ньому відчувається запах засушених листочків. Кожна пора року гарна, але осінь для мене - найкраща!