5 речень з іменниками чоловічого роду , і 5 речень з іменниками спільного роду , допоможіть !!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він йшов просто босий. Хлопчик не сподівався що отримає гарну оцінку. Дощ йшов безмежно. Я взяла зошит і склала його в портфель. День був похмурий, але сонце проявлялось. середній: Яблуко котилося з гори аж до самого низу. Цуценятко просто бігло до мене на зустріч. Похиле дерево стояло рівно, не дивлячись на сильний вітер. Моє ім"я дуже красиве. Її око було не наче алмаз.