5 речень з відокремленими означеннями із творів Тараса Шевченка Будь ласка!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну я вам можу порадити написати так: Тарас Григорович Шевченко ....................... .................................................................. .................................................................. .................................................................. .................................................................. У мене не має часу! Пака!