5. Укажіть речення, в якому неправомірно пропущено кому між однорідними членами. А Більш за все на світі любив дід сонце (О. Довженко). Б Він прожив під сонцем коло ста літ, ніколи не ховаючись у холодок (О. Довженко). В Уче...

5. Укажіть речення, в якому неправомірно пропущено кому між однорідними членами. А Більш за все на світі любив дід сонце (О. Довженко). Б Він прожив під сонцем коло ста літ, ніколи не ховаючись у холодок (О. Довженко). В Учениця записувала його мову окремі речення чи думки (О. Донченко). Г Спинився — волошка чи не волошка вистромила голівку з-поміж колосочків? (С. Васильченко).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В. Учениця записувала його мову, окремі речення чи думки