5. Визначити рядки, у яких містяться дієприкметники. Запишіть їх, уставляючи н або нн. А Повнозвуч..ий, добір..ий, тума..ий. Б Населе..ий, утворе..ий, сказа..ий. В Неспромож..ий, нездійсне..ий, осінній Г Обуре..ий, списа..ий, б...

5. Визначити рядки, у яких містяться дієприкметники. Запишіть їх, уставляючи н або нн. А Повнозвуч..ий, добір..ий, тума..ий. Б Населе..ий, утворе..ий, сказа..ий. В Неспромож..ий, нездійсне..ий, осінній Г Обуре..ий, списа..ий, бажа..ий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б Населений утворений сказаний