5. Запишіть словосполучення, дібравши з поданих у дужках , потрібний прийменник, вж

5. Запишіть словосполучення, дібравши з поданих у дужках , потрібний прийменник, вжити його з відповідною формою іменника. З’ясувалося (при, під час) обговорення; екзамен (з, по) мова; дбати (про, за) рідні; прийшов (по, у) справа; звернутися (по, за, на) адреса; списати (по, за) акт; зустрітися (в, о) дванадцята година; обміняти (за, по) курс банку; накреслені заходи (щодо, по, для) проведення урочистостей; працювати (протягом, на протязі, упродовж) рік; телефонувати (по, за, на) номер; діяти (по, за, згідно з) закон.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Під час,з,про рідню,у справі,за адресою,за актом,о дванадцятій годині,за курсом банку,щодо,на протязі,за номером,діяти згідно з законом.