5 запитання до оповідання неймовірні пригоди івана сили з 15 до 30 глави

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Самий старий,сліпий вовк. 2. Чепіжний в полоні у вовка. 3. Чепижний врятувався 4. Розмова Чепижного з мисливцями 5. Почалося полювання за Сироманцам 6. Зустріч Саші і вовка 7. Сашка в лісі з Сероманцем 8. Тимчасовый будинок вовка 9. Чепижный знайшов вовка. 10. Вовк в полоні 11.Розмова Саші і вовка 12.Вовк утік.