5. Завершить. Используйте прошедшее Past Simple Tense или Present Perfect Tense. A: … you ever … to Ireland? (be) B: No, I … . Have you? A: Yes, I … B: When … you … ? (go) A: I … two years ago. (go)

Гость
A: Have you ever been to Ireland?  B: No,I haven`t.Have you? A: Yes, I have. B: When did you go? A: I went there two years ago.
Гость
Have you ever been Haven't Have Did you go Went