519 жаттыгу . Матинди окы . Хабарлы сойлемдерди сураулы сойлемдерге айналдырып кор . Коктем куни шуагын тоге бастады . Кустар ушып келип жатыр . Тииндер агаштан агашка секирип жур . Конилди коктем табигатты уйкысы нан оятты .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
көктем куні шуағын не істей бастады?қустар не істеп жатыр?тиіндер не істеп жур???не табиғатты ұйқысынан оятты?
Гость
көңілді көктем табиғатты ұйқысынан не істеді?Құстар не істеп келіп жатыр?Тиіндер ағаштан ағашқа не істеп жүр?Көктем күні шуағын не істей бастады?