5)Выводы: 1. Каковы отличия в строении вегетативной и генеративной почек? 2. Почему почку можно назвать зачаточным побегом? (20 баллов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вегетативні: зверху покриті лусками, вислані смоляною речовиною, всередині є конус наростання, зачатковий пагін Генеративні: покриті лусками, зачатки листків, квіток або суцвіть