6. Потребує редагування складнопідрядне речення.А У степу стояла висока трава, так що коней закривала зовсім.Б Це місце треба було перейти непомітно, тому що воно було яскраво освітлене.В У степу почало стихати, поки не почувся...

6. Потребує редагування складнопідрядне речення.А У степу стояла висока трава, так що коней закривала зовсім.Б Це місце треба було перейти непомітно, тому що воно було яскраво освітлене.В У степу почало стихати, поки не почувся десь далекий голос гупала.Г Того зовсім не треба було, так як можна було зробити це потім
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це місце треба було перейти непомітно, тому