6. Позначте рядок, у якому всі відмінкові форми числівників правильні:А одинадцятьма, сто сорока п'яти, у двадцять сьомому;Б шістдесятьох, семистами, п'ятнадцяти;В дев'яноста двох, шістсот тридцять четвертого, ста п'ятидесяти;Г...

6. Позначте рядок, у якому всі відмінкові форми числівників правильні: А одинадцятьма, сто сорока п'яти, у двадцять сьомому; Б шістдесятьох, семистами, п'ятнадцяти; В дев'яноста двох, шістсот тридцять четвертого, ста п'ятидесяти; Г сімдесятьома шістьма, двохсот, сорока шести.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю А так як: в Б не правильний шiстдесятьох в В дев`яноста двох в Г сiмдесятьома