6. Установити відповідність між дієприкметниками та їх видами. А Зів'ялий. 1 Активний дієприкметник теперішнього Б Осяяний. часу. В Працюючий 2 Активний дієприкметник минулого часу. Г Тертий. 3 Па...

6. Установити відповідність між дієприкметниками та їх видами. А Зів'ялий. 1 Активний дієприкметник теперішнього Б Осяяний. часу. В Працюючий 2 Активний дієприкметник минулого часу. Г Тертий. 3 Пасивний дієприкметник. Д Переможений.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А 2 Активний дієприкметник минулого часу. Б 3 Пасивний дієприкметник. В 1 Г 1 Д 3 Пасивний дієприкметник.