6.  Встановіть відповідність між назвою речовини та якісною реакцією Назва речовини    А.  амоній гідроксид   Б.   натрій карбонат   В.  магній сульфат   Г.  натрій хлорид Якісна реакція на аніон 1. взаємодія з кислотою 2. взає...

6.  Встановіть відповідність між назвою речовини та якісною реакцією Назва речовини    А.  амоній гідроксид   Б.   натрій карбонат   В.  магній сульфат   Г.  натрій хлорид Якісна реакція на аніон 1. взаємодія з кислотою 2. взаємодія з  аргентум нітратом 3. нагрівання 4. взаємодія з барій хлоридом
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. амоній гідроксид 3. нагрівання  Б. натрій карбонат 1. взаємодія з кислотою В. магній сульфат  4. взаємодія з барій хлоридом  Г. натрій хлорид 2. взаємодія з аргентум нітратом