6. Зміни слово «іде» синонімом (словом близьким за значенням) у кожному словосполученні. Час іде - _____________________. Поїзд іде - _____________________________. Теплохід іде - __________________________. Сніг іде - ________...

6. Зміни слово «іде» синонімом (словом близьким за значенням) у кожному словосполученні. Час іде - _____________________. Поїзд іде - _____________________________. Теплохід іде - __________________________. Сніг іде - ______________________________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
час проходить, минає, тече, поїзд мчить, несеться, теплохід пливе, підходить, сніг падає, валить, порошить