6.Улоговина озера Байкал має походження:а)льодовикове.б)залишкове.в)тектонічне.7.Клімат зони тайги:а)субарктичний б)субтропічний.в)помірний.8.Високорозвинута країна Азії , де впродовж року буває рекордна кількість замлетрусів ,...

6.Улоговина озера Байкал має походження: а)льодовикове. б)залишкове. в)тектонічне. 7.Клімат зони тайги: а)субарктичний  б)субтропічний. в)помірний. 8.Високорозвинута країна Азії , де впродовж року буває рекордна кількість замлетрусів , це: а)Китай. б)Індія. в)Японія. г)Монголія. Помогите пожалуйстаУ этого сайта нет рейтинга
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
№7 Клімат зони тайги в №8 в