6.Завдання передбачає встановлення відповідності Установіть відповідність між галузями права та прикладами правових дій, які вони урегульовують 1.Позбавлення батьківських прав; 2.виконання зобов’язання; 3.Шахрайство; 4.Паління ...

6.Завдання передбачає встановлення відповідності Установіть відповідність між галузями права та прикладами правових дій, які вони урегульовують 1.Позбавлення батьківських прав; 2.виконання зобов’язання; 3.Шахрайство; 4.Паління в громадських місцях А) Цивільне право; Б) Фінансове право; В) Сімейне право; Г) Адміністративне право; Д) Кримінальне право СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-В, 2-Г, 3-Д, 4-А,)))