7. Із запропонованих відповідей виберіть дві або більше правильних. Тварини, які мають незамкнену кровоносну систему, — це: А дощовий черв’як Б мурашка лісова В краб Г ластівка міська Д ящірка прудка Е ставковик малий Є ...

7. Із запропонованих відповідей виберіть дві або більше правильних. Тварини, які мають незамкнену кровоносну систему, — це: А дощовий черв’як Б мурашка лісова В краб Г ластівка міська Д ящірка прудка Е ставковик малий Є каракурт
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б, В, Е, Є У всіх інших замкнена.
Гость
Б В Е Э У всех другое как то так