7 класс 1.Чи є різниця у вимові і написані - ться?Поясніть. 2.Коли НЕ з дієсловами пишеця разом? 3.Коли доцільно вживати безособові дієслова? 4. Чи можна дієслова умовного способу використати для заміни діслів наказового спосо...
7 класс 1.Чи є різниця у вимові і написані - ться?Поясніть. 2.Коли НЕ з дієсловами пишеця разом? 3.Коли доцільно вживати безособові дієслова? 4. Чи можна дієслова умовного способу використати для заміни діслів наказового способу? З якою метою? 5юЧи наявний підмет у безособових реченнях?Чому? 6.Як утворюються дієслова умовного способу.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Є. пишемо -ться, вимовляємо -ця.
2. Коли дієслова без -не не вживаються.
3. Коли подія відбувається без активної участі особи.
4. Можна.
5. Ні, тому що дія відбувається без активної участі особи.
6.за допомогою частки -б чи -би.