7 визначте композиційні частини балади о.пушкіна "пісня про віщого Олега" 8 доведіть що твір А.Міцкевича "Альпухара" є баладою 9)написати твір на одну з тем: -як оспівується почуття власної гідності лудей в балині про Іллю Муро...

7 визначте композиційні частини балади о.пушкіна "пісня про віщого Олега" 8 доведіть що твір А.Міцкевича "Альпухара" є баладою 9)написати твір на одну з тем: -як оспівується почуття власної гідності лудей в балині про Іллю Муромця -у чому трагічність сербської балади "смерть матері Юговичів" - реальне і фантастичних плани в баладі Й.В.Гете"вільшаний король" чого боявся хлопчик?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
твір  довести що таке балада ПІСНЯ ВІЩОГО ОЛЕГА