8 клас підручник Заболотний сроочно пожалуйстаа очень надо замініть двоскладні речення синонімічними односкладними і навпаки. 1) Птахи весело співають у затишному лісі. 2) Чую, земле, твоє дихання, розумію твій тихий сум.3)Я лю...

8 клас підручник Заболотний сроочно пожалуйстаа очень надо замініть двоскладні речення синонімічними односкладними і навпаки. 1) Птахи весело співають у затишному лісі. 2) Чую, земле, твоє дихання, розумію твій тихий сум. 3)Я люблю мандрувати гірськими стежками.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Птахи весело щебечуть у затишному лісі                                                        2)Чую земле твоє дихання відчуваю твій тихий сум                                            3)Я люблю подорожувати гірськими стежками