8. Установіть відповідність між реченнями і сполучником (сполучним словом), пропущеним у них, 1. Що; 2. бо; 3. як; 4. чия. А) Виявилося, що вони проходять повз малий острівець, яких тут немало в Азовському морі (О. Гончар). Б) ...

8. Установіть відповідність між реченнями і сполучником (сполучним словом), пропущеним у них, 1. Що; 2. бо; 3. як; 4. чия. А) Виявилося, що вони проходять повз малий острівець, яких тут немало в Азовському морі (О. Гончар). Б) …відвага, того й перемога (Леся Українка). В) І миті жодної не можна повернути, … заново по- новому прожить (В. Симонеико). Г) …тільки займеться десь небо, з другого боку встає зараз червоний туман і розгортає крила (М. Коцюбинський). Д) Від того, … сонце ніколи не заглядало в це тісне місце, тут завсігди було волого (Панас Мирний).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 ) д; 2 ) в; 3 ) г; 4 ) б.