8. Відредагуйте словосполучення, уникаючи тавтології. Адекватний відповідник – Адреса проживання – Багаточисленна кількість – Вільна вакансія – Директивні вказівки – Колеги по роботі – Перспективи на майбутнє – Скорочені абреві...

8. Відредагуйте словосполучення, уникаючи тавтології. Адекватний відповідник – Адреса проживання – Багаточисленна кількість – Вільна вакансія – Директивні вказівки – Колеги по роботі – Перспективи на майбутнє – Скорочені абревіатури – Присвоїти у власність – Надійна гарантія – Дивний парадокс – Прейскурант цін – Потерпіти повне фіаско –
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повноцінний переклад (відповідник)  Місце проживання (адреса) численна кількість (велика кількість) наявна вакансія (вільне місце) Директивні документи (директиви) товариш по роботі (співробітник, колега)  плани на майбутнє (перспективи) Складноскорочені слова ( абревіатури) Придбати у власність (привласнити) Надійна порука, гарантійне зобов"язання (гарантія)   Дивний вислів (думка, ситуація) ;парадоксальна ситуація Довідник цін ,прейскурант Зазнати фіаско