№ 8. Зайве за морфемною будовою слово є в рядку а. прохід, заміс, прадід, вигін б. свіжо, весело, марно, зелено в. декому, зріжу, помию, нічия г. портфоліо, вікно, кіно, бюро № 9. Способом складання основ утворено всі іменники ...

№ 8. Зайве за морфемною будовою слово є в рядку а. прохід, заміс, прадід, вигін б. свіжо, весело, марно, зелено в. декому, зріжу, помию, нічия г. портфоліо, вікно, кіно, бюро № 9. Способом складання основ утворено всі іменники варіанта а. здіймиголова, багаточлен, підрозділ б. відчайдух, протиставлення, пустоцвіт в. м’ясорубка, активістка, пройдисвіт г. землероб, крутосхил, першоджерело № 10. Літеру е замість пропуску треба писати в слові а. сніг…затримання б. смагляв…лиций в. житт…дайний г. вугл…видобуток № 11. Літеру о замість пропуску треба писати в обох словах усіх рядків, ОКРІМ а. брон..двері, гучн..мовець б. вод…свяття, чорн…бривці в. бетон…змішувач, вір..вчення г. щир..сердний, літ..писний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.г.портфоліо,вікно,кіно,бюро; 2.г. землероб, крутосхил, першоджерело; 3.г.вуглЕвидобуток; 4.а.бронЕдвері;гучномовець;