8. Оберіть варіант, де перераховано основні (обов’язкові) умо¬ви укладання трудового договору 1 посада, на яку приймається працівник 2 строк трудового договору 3 обов’язкове надання житла працівникові 4 розмір оплати праці прац...

8. Оберіть варіант, де перераховано основні (обов’язкові) умо¬ви укладання трудового договору 1 посада, на яку приймається працівник 2 строк трудового договору 3 обов’язкове надання житла працівникові 4 розмір оплати праці працівника 5 забезпечення дитини працівника місцем у дитячому садку А 1, 2, 3 Б 1, 3, 4 В 1, 2, 4 Г 2, 4, 5 Д 1, 2, 5
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) 1,2,4 влаоаоаоокоалвдадалалплпд (это не надо)