8.ВИДІЛЕНЕ СЛОВО ВЖИТО У НЕВЛАСТИВОМУ ЙОМУ ЗНАЧЕННІ В РЕЧЕННІ А.Вимкніть, будь ласка ,світло. Б.Хворого лікували травами. В.Надія навчається в музи...

8.ВИДІЛЕНЕ СЛОВО ВЖИТО У НЕВЛАСТИВОМУ ЙОМУ ЗНАЧЕННІ В РЕЧЕННІ А.Вимкніть, будь ласка ,світло. Б.Хворого лікували травами. В.Надія навчається в музи...8.ВИДІЛЕНЕ СЛОВО ВЖИТО У НЕВЛАСТИВОМУ ЙОМУ ЗНАЧЕННІ В РЕЧЕННІ А.Вимкніть, будь ласка ,світло. Б.Хворого лікували травами. В.Надія навчається в музичній школі. Г. Автобус прибуде через два часа.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г. Автобус прибуде через два часа. (Автобус прибуде через дві години)