9 ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ 9. НЕРВОВА РЕГУЛЯЦІЯ ФУНКЦІЙ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ 1 варіант1. Укажіть, скільки пар нервів відходить від спинного мозку:А) 31;          В) 34;          Б) 25;            Г) 70.2. Визначте місце розташування гі...

9 ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ 9. НЕРВОВА РЕГУЛЯЦІЯ ФУНКЦІЙ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ 1 варіант 1. Укажіть, скільки пар нервів відходить від спинного мозку: А) 31;          В) 34;          Б) 25;            Г) 70. 2. Визначте місце розташування гіпоталамусу: А) півкулі великого мозку; В) середній мозок; Б) мозочок; Г) проміжний мозок. 3. Укажіть відділ головного мозку, в якому утворюються звивини та борозни: А) кора великих півкуль; В) проміжний мозок; Б) довгастий мозок; Г) середній мозок. 4. Визначте, до якої нервової системи належить головний мозок: А) периферичної; В) центральної; Б) вегетативної; Г) соматичної.5. Визначте, за допомогою чого відбувається нервова регуляція: А) рефлексів;    В) гормонів; Б) лімфи та крові; Г) міжклітинної речовини. 6. Укажіть відділ головного мозку, що відповідає за координацію рухів людини: А) великий мозок; В) мозочок; Б) довгастий мозок; Г) середній мозок. 2 рівень 7. Укажіть зони кори великих півкуль, що розташовані в скроневій частці. (3 правильні відповіді) A) Зорова; Б) слухова; B) нюхова; Г) смакова; Д) дотикова. 8. Підкіркова зона утворена __________________ речовиною, та містить скупчення _________________ речовини. 9. Поверхня півкуль зібрана в складки – __________________________________________. 3 рівень 10. Установіть правильну послідовність розташування ділянок рефлекторної дуги зорового рефлексу. A) Зорова зона кори великих півкуль; Б) фоторецептори; B) відцентровий нейрон; Г) доцентровий нейрон; Д) вставний нейрон. 11. Установіть відповідність між відділами головного мозку та функціями, які вони виконують. 1. Великі півкулі;        A) Керує роботою внутрішніх органів; 2. середній мозок;     Б) регулює координацію рухів; 3. довгастий мозок;   B) виконує рефлекторну та провідникову функцію; 4. мозочок.                 Г) відповідає за тонус м’язів; Д) регулює діяльність залоз внутрішньої секреції. 4 рівень 12. Поясніть, як впливає алкоголь на роботу центральної нервової системи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.А) 2.В) 3. А) 4.В) 5.А) 6.В)  7.Б) B) Г)  8.Сірою, білою 9.борозни і звивини