9. Установіть відповідність між назвами країн і видами природних ресурсів, що мають найбільше значення для їхньої економіки. 1 Італія А Водні 2 Фінляндія Б Рекреаційні 3 Куве...

9. Установіть відповідність між назвами країн і видами природних ресурсів, що мають найбільше значення для їхньої економіки. 1 Італія А Водні 2 Фінляндія Б Рекреаційні 3 Кувейт В Мінеральні (паливні) 4 Молдова Г Земельні Д Лісові 10. Установіть послідовність країн світу залежно від їхньої забезпеченості земельними ресурсами на одного жителя (починаючи від найбільшої). А США Б Японія В Австралія Г Китай
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
честно говоря я ничего не понимяю