(98 вправа) Скласти і записати текст на тему (Якби птахи і звірі вміли говорити).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Одного гарного весняного дня Марійка, Іванко, Стасик та миколка вирішили піти прогулятися у ліс. з собою вони взяли кошик їжі.    Прийшли діти на галявину , поставили їжу під деревом , погралися , пострибали , побігали та й проголодались. постелили вони коврик і почали їсти. Але сміття , яке залишалось після них , діти не збирали в пакетик щоб викинути у смітник , а кидали його у кущі , залишали на траві . якби звірі вміли розмовляти , то вони б сказали:  - Як вам нне соромно!Ви забруднюєте ліс , нашу домівку! А нам ще тут жити!   Бережіть ліс , бо це "легені" усієї планети!           У меня стоит оценка:12 Если что всегда помогу!=)