99 баллов.Решите плес. 1) 2 комбайна убрали поле за 4 дня, за сколько дней мог бы убрать поле каждый комбайн? Если одному из них для этой работы потребовалось бы на 6 дней меньше чем другому. 2)[latex] \alpha x^{2} +2x-3=0[/la...

99 баллов.Решите плес. 1) 2 комбайна убрали поле за 4 дня, за сколько дней мог бы убрать поле каждый комбайн? Если одному из них для этой работы потребовалось бы на 6 дней меньше чем другому. 2)[latex] \alpha x^{2} +2x-3=0[/latex] найти значение а, и должно быть два различных корня
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
продуктивність праці=робота/кількість днів всю роботу приймаємо за одиницю. х днів - потрібно другому комбайну для прибирання поля х+6 -.....................першому 1/х - продуктивність праці другого 1/х+6 - ..................................першого за умовою задачі разом працювали 4 дні. складаємо рівняння 4(1/х+6  +1/х)=1 4/х+6  +4/х  -1=0 (4х+4х+24-х у квадраті -6х)/х(х+6)   =0 ОДЗ:х не=0  х не=-6 дискр.=100 х1=-4 - сторонній корінь х2=6 - потрібно стільки днів другому комб., якби працював сам х+6=12 -..................першому