9. Коми НЕ ТРЕБА ставити між частими складносурядного речення (розділові знаки пропущено) А) Хай наше слово не вмирає і наша правда хай живе! Б) І журиться вікнами наша хатина і шепче задумливий сад. В) Лиш храм збудуй а люди в...

9. Коми НЕ ТРЕБА ставити між частими складносурядного речення (розділові знаки пропущено) А) Хай наше слово не вмирає і наша правда хай живе! Б) І журиться вікнами наша хатина і шепче задумливий сад. В) Лиш храм збудуй а люди в нього прийдуть. Г) Танула сиза мла й у первісній величі сходило сонце. Д) Гроза пройшла і грім ударив десь збоку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильный ответ будет  Д