А: Mum, I'm starving!B: ........... you a sandwich?A) Can i haveБ) Shall i makeB) I'd like to makeГ) Should i do

А: Mum, I'm starving! B: ........... you a sandwich? A) Can i have Б) Shall i make B) I'd like to make Г) Should i do
Гость
здесь ответ будет - Б
Гость
здесь будет буква б так как задаётся вопрос