A pig went to town to buy a stick. What? A pig with a stick? A stick for a pig? Who ever saw a pig with a stick? Помогите с произношением( русскими буквами) ребёнок не может "освоить пока"английский

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Э пиг вэнт ту таун ту бай э стик 2) Вот? Э пиг виз э стик? 3) Э стик фор э пиг? 4) Ху эва соу э пиг виз э стик?