А ... pin       а ... pill      а ... net      а ... tapа ... leg       а ... pet       a...bin       а ... bag

А ... pin       а ... pill      а ... net      а ... tap а ... leg       а ... pet       a...bin       а ... bag
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а big pin, а big pill , а big net, а big tap а big leg ,а big pet ,a big bin, а big bag
Гость
a red pin, a helpful pill,  - ? a bigl tape, a right leg, a good pet, a dirty bin, a nice bag