A :What can you make? B:I can make... Look, l take... помогите пожалуста собрать текст. tea hot water, sugar,milk,teacereal cereal,milk,cuĝar,salktoast bread,butter,jamfruit salad apple, ...

A :What can you make? B:I can make... Look, l take... помогите пожалуста собрать текст. tea hot water, sugar,milk,tea cereal cereal,milk,cuĝar,salk toast bread,butter,jam fruit salad apple, orange,banana,cream vegetable salad cucumber, tomato,onion,oil помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I can make sandwich, salad,cake, generally delicionus breakfast)))