Абавязкова чытайце услых штодня не менш як 15-20мiнут.Вымауляючы слова адчувайце да iх пашану.Яны сагравалiся вуснамi прашчурау.Хай кожнае слова будзе вам як блаславенне продкау. Падкрэслiце слова па якiх вы адразу пазн...

Абавязкова чытайце услых штодня не менш як 15-20мiнут.Вымауляючы слова адчувайце да iх пашану.Яны сагравалiся вуснамi прашчурау.Хай кожнае слова будзе вам як блаславенне продкау. Падкрэслiце слова па якiх вы адразу пазналi пабуджальныя сказы?!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чытайце адчувайце ))))))