Абзац про велику вітчизняну війну з іменниками та прикметниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  У чотири години ранку 22 червня 1941 р. війська фашистської Німеччини перейшли кордон і вторглися на територію Радянського Союзу. Це стало початком найжорстокішої війни в історії нашої Батьківщини. Починаючи війну, Гітлер розрахував на міжнаціональні протиріччя усередині нашої України, але йому плани не виправдилися.За час війни було утворено 80 національних дивізій. Звичайно зрадники були і у росіян і у чеченців і у українців та інших. Велика Вітчизняна війна тривала 1418 днів. На ній померло більше 20 мільйонів людей!