Афоризми з словом *серце* та*слово*

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відпочинок серця краще всьго забезпечує робота розуму Слово не горобець -вилетить не спійиаєш Правдиве серце- головна зброя істини.
Гость
У великої людини два серця - одне спливає кров'ю, інше стійко терпить. Серце зроблено з тканини, яка дуже легко розривається і дуже легко лагодив. Людське серце не знає меж, людський розум обмежений  Слово - тінь справи. Виражай смертними словами безсмертні речі. Менше скажеш слів, швидше справиш справу.