Акровірші на українській мові 5 клас на имя Максим. Спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Небо спить, мов зайченя, І маленьке зірчення Чорну шибку прочиня. 2 Хвалить його кожен, Любить його кожен. І дня ми прожити Без нього не можем. 3 Хата мною багата. Людям вірний я друг. І коли вже  я в хаті – Буде й пісня навкруг! У всіх людей одна святиня: Куди не глянь, де не спитай,  - Рідніша їм своя пустиня, Аніж зелений в чужині рай – Їм красить все їх рідний край. Нема без кореня рослини, А нас, людей, без Батьківщини