Ал сіз қамқорлық дегеніміз не деп ойлайсыз? Ойыңызды жазбаша монолог түрінде құрастырыңыз. Көлемі 50 сөз болуы тиіс. Помогите, умоляю!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аяулым:салем Айбат:салем Аяулым:камкорлык деген не екенин билесинба? Айбат:билмедим Аяулым :ол бир-бирине жаксы коруи бир -бирине жан ашуы Айбат:рахмет Аяулым : мине осыда камкорлыка жатады Айбат: саубол Аяулым : саубол