Аліса в країні див сюжет експозиція- завязка- розвиток дії- кульмінація- розвязка- СРОЧНО ПЛИЗЗЗЗ!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
експозиція - опис місця дії та знайомства з Алісою зав'язка- дівчинка бачить кролика та падає за ним у нору розвиток дії - пригоди дівчинки в країні чудес ( див ) кульмінація - Аліса на королівському суді розв'язка - дівчинка рятується з країни чудес ( прокидається)