Алкін має густину пари за повітрям 1,862 Визначте формулу алкіну у відповідь вкажіть назву речовини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Густина  пари  за  повітрям  це - відношення  молекулярної  маси  алкіну  до  молекулярної  маси  повітря (вона = 29). Знаходимо  молекулярну  масу  алкіну -  вона =  29 х 1,862  = 54. Який  це  алкін?  С₄Н₆ - бутин.